Časté dotazy

Denně vám přinášíme nabídky na různé produkty a služby, kterým se nedá cenově konkurovat.

Líbí se mi dnešní nabídka, jak ji získám?

Jednoduše. Stačí kliknout na "KOUPIT“ ještě předtím, než vyprší platnost nabídky. Jakmile o nabídku projeví zájem dostatečný počet zájemců, dostanete e-mailem detaily o platbě. Po připsání částky na náš účet obdržíte nejpozději do druhého dne e-mail s kupónem. Nebo přímo zakoupit, pokud ji daná akce umožňuje.

Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?

Pokud nabídka nedosáhne minimálního počtu zájemců, neobdržíte e-mail s detaily o platbě a nabídku si nebudete moci koupit, takže pozvěte co nejvíce známých a zvyšte pravděpodobnost, že bude nabídka platná!

Obdržel jsem váš kupón – jak ho využít?

Jakmile bude objednávka úspěšně dokončena, zašleme Vám e-mail s odkazem na tisk kupónu. Informace o využití kuponu jsou uvedeny přímo na něm.

Musím použít kupón ve stejný den, kdy jsem ho koupil?

Ne. Každý kupón má datum platnosti, proto ho nemusíte použít v den, kdy si ho koupíte. Platnost kupónu je uvedeno v podmínkách hned pod slevou.

Musím využít celou hodnotu kupónu při první návštěvě?

Ano. Hodnotu kupónu musíte bohužel využít najednou, pokud to není v podmínkách uvedeno jinak. V případě, že nevyčerpáte plnou hodnotu kupónu, nezískáte nárok na jakýkoliv druh kompenzace. Můžete však přivést své známé a podělit se s nimi.

Mohu váš slevový kupón někomu darovat?

Ano. Kupón je možno použít jako dárek. V případě, že by tomu bylo jinak, uvedeme to v podmínkách produktu.

Je moje objednávka u vás závazná?

Ano. Pokud potvrdíte obchodní podmínky a kliknete na tlačítko „ODESLAT“, stává se vaše objednávka závaznou a jste povinni ji při aktivaci slevy (tj. po dosažení minimálního počtu zájemců) zaplatit převodem nejpozději následující pracovní den.

Co když poskytovatel mé slevy zkrachuje nebo slevu dle nabídky neposkytne?

Věříme, že taková situace nenastane i s ohledem na smluvní podmínky, ke kterým se zavázal. Pokud by k ní však došlo, všechny peníze Vám samozřejmě vrátíme zpět.

Můžu svoji firmu také propagovat na vašich stránkách?

Samozřejmě, neváhejte a kontaktujte nás!


Menu

Top